Müşteri Hizmetleri | Referanslar | İletişim

                                                                                                                                                                                      ../  ../  ../

 

 

 

Geçmişten Günümüze Faaliyet Alanları ,

    Temelleri 50 yıl öncesine dayanan ve ticari faaliyetlerini  otobüs işletmeciliği, uluslararası taşımacılık, inşaat gibi çeşitli alanlarda sürdürerek günümüze emin adımlarla gelen firmamız son olarak 2006 yılında çay pazarlama sektörü ile faaliyetlerini devam ettirmeyi sürdürmüştür.

Politika ve Hedef,

    Devamlı bir gelişim ve değişim içerisinde yer alan çay sektöründe ki amacımız tüketicilerimize en iyi ve en kaliteli çay satışını gerçekleştirmektir. Bu görev ayrıca Rize'mizin de tanıtımında büyük bir fayda sağlamaktadır. Bu gaye ile  fabrikalardan ve  üreticilerimizden topladığımız değişik marka adları altındaki çayları  siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bu anlamda, geniş ürün stoğumuzla müşteri taleplerine eksiksiz cevap vermek, müşteriyi en kısa yoldan en ucuz ve kaliteli ürünle buluşturmak, müşteriye alanında kaliteli bir hizmet vermek firmamızın politikasını ve hedeflerini oluşturmaktadır. Bu bilinçle her zaman en iyi olma yolunda ilerlerken, sizlere en iyi hizmet sunma gayreti içinde olacağız.

Müşteri Memnuniyeti,

   Siparişleriniz bizim için ticari amaçların dışında taraflar arasındaki güven halkalarını oluşturan zincirlerdir. Bu bilinçle, siparişlerinizin zamanında ve kusursuz bir şekilde elinize ulaşması bizim için esas olandır. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketimize de bu konu hakkındaki hassasiyetimizi her zaman dile getirmekteyiz. Bu nedenle, temel politikamız olan "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ"  başlığı adı altında müşterilerimize gönderilmek üzere ürünlerin tarafımızdan kargoya teslim edildiği andan itibaren, teslim edileceği güne kadar sürekli bilgi vermekteyiz. Ürün veya ürünlerin tesliminden sonra müşterilerimizi arayıp teslim edilen ürünlerin kusurlu mu? kusursuz mu? olarak teslim edildiğinin raporunu almaktayız.

Gelecek Planlaması,

   Geçtiğimiz 10 yıl içerisinde büyük bir potansiyel yakalayan ve taleplerinin günden güne artması sebebiyle firmamızın hayata geçirmek istediği projelerinin başında olan fabrika ve üretim ile ilgili pazarlama sektöründe edindiği tecrübeler ışığında fabrika ve üretim ile ilgili ön çalışmalarına başlamıştır. Artık müşteri taleplerine daha iyi karşılık verebilmek için önümüzdeki 5 yıl içerisinde hayata geçirilmesi düşünülen kendi adı altında çay sektöründe bir marka oluşturma, kendi ağlarını kurma  ve  Türkiye'nin dört bir tarafında şubeleri aracılığıyla satış gerçekleştirme firmamızın başlıca hedeflerinden sadece bir kısmı. Bu anlamda bizi desteklediğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

                                                                                                                                                                                             Burak EKŞİOĞLU

 

 -Geniş ürün stoğumuzla müşteriye kolaylık sağlamak.

 -Müşteriyi en kısa yoldan en ucuzla buluşturmak.

 -Müşteriye alanında kaliteli bir hizmet verebilmektir.

BURAK ÇAY PAZARLAMA  | TOPHANE MAHALLESİ KAÇKAR CADDESİ EKŞİOĞLU APARTMANI NO/7 MERKEZ RİZE
www.burakcay.com 
| 2015